1080P FullHD 2.0Mpx Wi-Fi Bezpečnostní Venkovní IP kamera ONVIF slot na SD karty AUDIO bílá
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Tato bezdrátová Wi-Fi IP kamera ve venkovním provedení s nočním infračerveným viděním je je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete detailní a ostrý obraz. Nabízí detailní FullHD rozlišení 1080P, konektivitu do bezdrátové sítě WLAN pomocí Wi-FI a do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Kamera má integrovaný mikrofon, přenáší a zaznamenává i zvuk. Tato kamera má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128 GB) a podporuje autonomní nahrávání, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kamera podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.
Pro bezdrátové připojení přes Wi-Fi je v místě instalace kamery nutný dostatečně silný a stabilní Wi-Fi signál (alespoň 1MB/s). Kvalita pokrytí Wi-Fi je otázkou vysílače (Wi-Fi router), případně lze na kameře vyměnit anténu za výkonnější či směrovou.

Technická specifikace:
| Výrobce: | Bright-Eye |
| Model: | OWBN-10836RA |
| Provedení: | Venkovní |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Wi-Fi: | Ano, 802.11b/g |
| Materiál: | Plast a guma |
| Barva: | bílá |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
| Noční vidění: | Ano, 24x infračevená LED, dosah až 20m |
| Světelný senzor: | Ano |
| IR-CUT filtr: | Ano |
| Senzor: | 1/2.7" 2.0Mpx CMOS |
| Rozlišení: | 1080P (1920x1080px) |
| Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Úhel záběru: | 90° |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g |
| Délka přívodního kabelu: | 0,5m |
| Napájení: | 12V/0,8A, konektor 5.5x2.1mm |
| Spotřeba: | 3-6W |
| Podpora protokolu ONVIF: | Ano |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Rozměr: | 18x6cm |
| Hmotnost: | 250g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství, SW a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 100 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 24 MB | 1,4 GB | 30 GB | 200 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích