Docházkový systém pro zaměstnance se čtečkou otisků prstů
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Tento docházkový systém Vám umožní přesnou kontrolu odchodů a příchodů zaměstnanců na pracoviště a usnadní Vám evidenci odpracovaných hodin u jednotlivých zaměstnanců. Identifikace osoby probíhá pomocí spolehlivé čtečky otisků prstů s pamětí 1000 uživatelů. Identifikace je velice rychlá a nelze ji obejít - osoba musí být fyzicky přítomna. Nastavení je jednoduché a intuitivní přes menu na velkém LCD displeji. Výstupem je klasický soubor ve formátu Excel, který kdykoliv uložíte na USB flash disk přes integrovaný USB port. Přístroj má paměť na 80000 událostí.
Technická specifikace:
Výrobce: | ATTMASTER |
Model: | AC-1000F |
Materiál: | Plast |
Barva: | černá nebo bílá |
LCD displej: | 2,4" TFT LCD plně barevný |
Rozlišení senzoru otisku prstu: | 500 DPI |
| Velikost čtecí plochy: | 16 x 16 mm |
| Rychlost idenntifikace: | < 1s |
| Chybovost: | <=0,1% |
| Tolerance: | <=0,0001% |
| Max. počet uživatelů: | 1000 uživatelů |
| Komunikace: | USB |
| Interní paměť: | 80 000 záznamů |
| Možnost identifikace: | otisk prstu nebo heslo |
| Napájení: | 5V/1A |
| Rozměr: | 17 x 12 x 3 cm |
| Hmotnost: | 200g |
| Úsporný režim: | Ano |
| Obsah balení: | Docházkový systém, USB napájecí kabel a český návod |
Zboží zařazeno v kategoriích