NVR Digitální záznamové zařízení pro 4 IP kamery H.265 ONVIF 4CH (4K / 8Mpx) HDMI
Kompletní specifikace
Díky podpoře moderního videokodeku H.265 ušetříte 50% diskového prostoru pro nahrávání, také je méně náročný na šíři přenosového pásma. Zařízení podporuje zpětně i kamery s H.264.
Inteligentní video-analytické funkce:

Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

4-kanálové záznamové zařízení umí obsloužit až 4 IP kamery s rozlišením max. 4K / 8 Mpx (3840 x 2160px), postárá se o záznam, zálohu a vzdálený přístup k záznamu a kamerám. K dispozici je jeden SATA konektor pro připojení standardního 3,5" nebo 2,5" SATA HDD s kapacitou až 8TB. Náhrávat lze také na externí USB pevný disk nebo USB FLASH disk. Ovládání je velice jednoduché a intuitivní, menu je v českém jazyce. Zařízení lze připojit k běžnému LCD monitoru pomocí konektoru HDMI (rozlišení na výstupu HDMI je také 4K) a ovládá se, stejně jako PC, klasickou myší. Srdcem je rychlý procesor a spolehlivý operační systém LINUX. Díky podpoře standardu ONVIF je připojení kamer jednoduché. K záznamovému zařízení lze přistupovat vzdáleně, odkudkoliv, přes internet. Využít lze aplikaci na Windows, iOS, OS Android, nebo běžný webový prohlížeč. Záznam je možné nastavit v několika režimech, včetně detekce pohybu.
Při nákupu společně s pevným diskem jej můžeme před odesláním nainstalovat do záznamového zařízení po předchozí domluvě.

Schéma typického zapojení:


Technická specifikace:
Výrobce: | BSD |
Model: | NVR-FH04265X |
Provedení: | Vnitřní |
Materiál: | Plast |
Barva: | černá |
OS: | Linux |
CPU: | Hi3798MX |
Funkce: | Živé zobrazení, záznam, záloha, přehrávání záznamu, vzdálený přístup |
| Podpora HDD: | 3,5" / 2,5" SATA HDD |
Kapacita disku: | 250GB-8TB |
Kanály: | Obsluha 4 IP kamer v rozlišení max. 4K / 8Mpx (3840x2160px) |
| Funkce detekce: | Detekce pohybu, zakrytí kamery, ztráta signálu |
| Komprese videa: | H.265 a H.264 |
| Záznam zvuku: | Ano, kodek G.711A |
| Podpora ONVIF: | Ano, 2.0 |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet |
| USB: | 2x USB 2.0, lze připojit myš, FLASH disk nebo externí HDD |
| Napájení: | 12V/2A, |
| Spotřeba: | 10W |
| Možnosti nahrávání: | NON-STOP/Alarm/Detekce pohybu/Harmonogram |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Video výstup: | HDMI |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Rozměr: | 20x21x5cm |
| Hmotnost: | 250g |
| Obsah balení: | NVR, napájecí adaptér, optická myš a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam v H.265 (1 kamera)?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 8 MB | 0,45 GB | 10 GB | 65 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 105 GB |
| Rozlišení 5Mpx (25FPS) | 18 MB | 1 GB | 23 GB | 160 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zboží zařazeno v kategoriích