Venkovní 4G LTE IP kamera UltraHD 5.0MPx se záznamem na SD kartu + SIM zdarma
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Bezdrátová 4G LTE IP kamera ve venkovním provedení s nočním infračerveným viděním je vhodná pro použití v místech, kde není dostupné Wi-Fi připojení k internetu. V kovovém těle nabízí kamera ultra vysoké rozlišení 5.0Mpx (2560x1920px) pro detailní a ostrý obraz, konektivitu do mobilní sítě 3G/4G LTE, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB) a podporuje autonomní nahrávání, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kamera podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování. Integrován je také slot na SIM kartu velikosti NanoSIM pro připojení k mobilní síti 3G/4G LTE. Duální externí anténa pro stabilní připojení.
Kamera byla testována v síti Vodafone a T-Mobile, fungovat bude i v dalších sítích v ČR. Pro správnou funkci je nutná SIM karta s datovými přenosy a pokrytí signálem 3G/4G LTE. Díky nízké spotřebě energie (cca 4W v provozu) a napájení 12V, je možné kameru připojit k solárnímu systému a vytvořit tak plně nezávislý kamerový systém.

Technická specifikace:
| Výrobce: | Bright-Eye |
| Model: | OW4G-5M |
| Provedení: | Venkovní |
| Stupeň krytí: | IP66 |
| Materiál: | Kovové tělo a držák |
| Barva: | černá |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
| Noční vidění: | Ano, 18x supervýkonná infračevená LED s optikou, dosah až 20m |
| Světelný senzor: | Ano |
| IR-CUT filtr: | Ano |
| Senzor: | 1/2.7" 5.0MPx CMOS |
| Rozlišení: | 5.0MPx (2560x1920px) |
| Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Úhel záběru: | 100° |
| Konektivita: | Integrovaný 3G/4G LTE modem |
| Interní slot na SIM kartu: | Velikost NanoSIM |
| 3G frekvence: | WCDMA, B1(2100MHz), B8(900MHz) |
| 4G frekvence: | B1(2100MHz), B3(1800MHz), B7(2600MHz), B8(900MHz), B20(800MHz) |
| Délka přívodního kabelu: | 0,5m |
| Napájení: | 12V/1A, konektor 5.5x2.1mm |
| Spotřeba: | 3-6W |
| Podpora protokolu ONVIF: | Ano |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Windows, Android OS (4.4 a vyšší), Apple iOS |
| Rozměr: | 8,5x7,5cm |
| Hmotnost: | 328g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství, SW a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 100 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 24 MB | 1,4 GB | 30 GB | 200 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích