Venkovní 4G LTE OTOČNÁ IP kamera AUTO-TRACK H.265 UltraHD 5.0MPx, slot na SD karty AUDIO + SIM zdarma
Kompletní specifikace
Bezdrátová 4G LTE IP kamera typu DOME s otočným motorizovaným objektivem ve venkovním provedení s krytím IP66, silným nočním infračerveným viděním, je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete velice detailní a ostrý obraz s možností otáčení objektivu. Kamera má funkci AUTO-TRACK a umí se sama otáčet a sledovat pohybující se objekty. Nabízí ultra vysoké rozlišení 5.0Mpx (2560x1920px) pro detailní a ostrý obraz, moderní kompresi videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivitu do mobilní sítě 3G/4G LTE, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB) a podporuje autonomní nahrávání ve smyčce, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kameru lze vzdáleně ovládat a otáčet objektivem a je vybavena mikrofonem i reproduktorem pro obousměrný přenos zvuku. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování. Integrován je 4G modem a také slot na SIM kartu velikosti NanoSIM pro připojení k mobilní síti 3G/4G LTE. Duální externí anténa pro stabilní připojení.
.jpg)


Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

Kamera byla testována v síti Vodafone a T-Mobile, fungovat bude i v dalších sítích v ČR. Pro správnou funkci je nutná SIM karta s datovými přenosy a pokrytí 3G/4G LTE. Díky nízké spotřebě energie a napájení 12V, je možné kameru připojit k solárnímu systému a vytvořit tak plně nezávislý ostrovní kamerový systém.

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OWW-50PTREC4G |
Provedení: | Venkovní, krytí IP66 |
Materiál: | plast |
Barva: | bílo-černá |
Zvuk: | Ano, obousměrný přenos zvuku (kamera má mikrofon i reproduktor) |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
Noční vidění: | Ano, 4x JUMBO IR LED + 4x JUMBO WHITE LED pro barevný noční režim, dosah až 30m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/2.7" 5.0MPx CMOS SONY |
Rozlišení: | 5.0MPx (2560x1920px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Formát komprese videa: | H.265 HEVC/ H.264 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Otočný objektiv: | Ano, 355° horizontálně, 90° vertikálně |
| Úhel záběru: | 90° |
| Konektivita: | integrovaný 3G/4G LTE modem |
| Napájení: | 12V/2A |
| Interní slot na SIM kartu: | Ano, velikost NanoSIM |
| 3G frekvence: | WCDMA, B1(2100MHz), B8(900MHz) |
| 4G frekvence: | B1(2100MHz), B3(1800MHz), B7(2600MHz), B8(900MHz), B20(800MHz) |
| Spotřeba: | max. 7W |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Smart AUTO-TRACK: | Ano, automatické otáčení kamery sledující pohybující se objekty |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Android, iOS a Windows |
| Rozměr: | 15x10cm |
| Hmotnost: | 400g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 6 MB | 0,4 GB | 8,6 GB | 60 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 10 MB | 0,6 GB | 14 GB | 98 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

* vyobrazení produktu na fotografiích je pouze ilustrační a jsou možné mále odchylky v designu
Zboží zařazeno v kategoriích