Venkovní IP kamera H.265 PoE 802.3af UltraHD 5Mpx Noční vidění RJ-45 ONVIF
- Novinka
- Akce
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Výkonná IP kamera v černé barvě s odolným hliníkovým tělem ve venkovním provedení, silným nočním infračerveným viděním a moderním designem je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete ultra detailní a ostrý obraz. Nabízí rozlišení 5Mpx (2592x1944px), moderní kompresi videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivitu do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Kamera podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování. Integrován aktivní PoE napájecí obvod s podporou standardu IEEE 802.3af, napájení po UTP kabelu 48V aktivními síťovými prvky až na vzdálenost 100m.
Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm


Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OCHEVC-5036POE |
Provedení: | Venkovní |
Stupeň krytí: | IP66 |
Materiál: | Hliníkové pouzdro |
Barva: | Černá |
Noční vidění: | Ano, 3x supervýkonná infračevená JUMBO-LED s optikou, dosah až 25m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/2,7'' 5.0Mpx SONY CMOS |
Rozlišení: | 5Mpx (2592x1944px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP HI3516EV300 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Úhel záběru: | 87° |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet |
| Délka přívodního kabelu: | 0,5m |
| Napájení: | 48V/0,2A Aktivní PoE 802.3af po UTP kabelu nebo 12V |
| Spotřeba: | 4-6W |
| Podpora protokolu ONVIF: | Ano, 2.0 |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Formát komprese videa: | H.265X/H.265 HEVC/ H.264 |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), 3D redukce šumu |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Rozměr: | 11x6cm |
| Hmotnost: | 250g |
| Obsah balení: | IP kamera a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 100 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 24 MB | 1,4 GB | 30 GB | 200 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích