SOLÁRNÍ Venkovní 4G LTE OTOČNÁ IP kamera na baterie H.265 FullHD+ 3.0Mpx, slot na SD karty AUDIO + SIM zdarma
Kompletní specifikace
Kamera je kompletně bezdrátová a nepotřebuje žádný kabel! Je napájena kombinací solárního panelu a záložní baterie s výdrží až 3 měsíce, komunikuje přes mobilní síť 4G! Kameru stačí spárovat s aplikací v telefonu a poté ji připevnit na místo. Díky PIR čidlu Vám bude přes internet hlásit každý pohyb a zaznamená video na paměťovou kartu. Již žádné natahování kabelů do špatně přístupných míst!
Solární 4G LTE IP kamera s otočným motorizovaným objektivem ve venkovním provedení s krytím IP66 a silným nočním infračerveným viděním, je vhodná na místa kde není k dispozici elektřina ani Wi-Fi síť a požadujete-li velice detailní a ostrý obraz s možností otáčení objektivu. Celé tělo kamery a držák jsou vyrobeny z masivního kovu. Nabízí vysoké rozlišení 3.0Mpx (2288x1288 pixel), moderní kompresi videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivitu do mobilní sítě 3G/4G LTE (slot pro nano SIM), ultra nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB). 6 kusů nabíjecích baterií Li-ion typu 18650 dokáží kameru napájet po dobu až 3 měsíce (při 15 detekcích pohybu denně a při každé detekci 15s záznam videa), poté stačí dobít baterie pomocí konektoru USB-C. Solární panel má plochu 384cm2a může být upevněn přímo na kameru, nebo blíže slunci, díky 5m prodložovacím kabelu, který je dodáván spolu s kamerou. Kamera má integrované PIR čidlo pohybu imunní vůči malým domácím zvířatům, o každém pohybu upozorní přes aplikaci na telefonu. Kameru lze vzdáleně ovládat a otáčet objektivem a je vybavena mikrofonem i reproduktorem pro obousměrný přenos zvuku. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.
Dodáváno včetně 6ks akumulátoru Li-ion o celkové kapacitě 12 000 mAh.

Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

Kamera byla testována v síti Vodafone a T-Mobile, fungovat bude i v dalších sítích v ČR. Pro správnou funkci je nutná SIM karta s datovými přenosy a pokrytí 3G/4G LTE. Díky nízké spotřebě energie a napájení 12V, je možné kameru připojit k solárnímu systému a vytvořit tak plně nezávislý ostrovní kamerový systém.

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OB-4GSOL |
Provedení: | Venkovní, krytí IP66 |
Materiál: | kovové tělo i držák |
Barva: | černá |
Zvuk: | Ano, obousměrný přenos zvuku (kamera má mikrofon i reproduktor) |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
Noční vidění: | Ano, 2x JUMBO IR LED + 4x JUMBO WHITE LED pro barevný noční režim, dosah až 30m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/2.7" 3.0Mpx CMOS SONY |
Rozlišení: | 3.0Mpx (2288x1288px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Formát komprese videa: | H.265 HEVC/ H.264 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Otočný objektiv: | Ano, 355° horizontálně, 90° vertikálně |
| Úhel záběru: | 90° |
| Konektivita: | integrovaný 3G/4G LTE modem, USB-C konektor pro dobíjení baterie |
| Interní slot na SIM kartu: | Ano, velikost NanoSIM |
| 3G frekvence: | WCDMA, B1(2100MHz), B8(900MHz) |
| 4G frekvence: | B1(2100MHz), B3(1800MHz), B7(2600MHz), B8(900MHz), B20(800MHz) |
| Solární panel: | Dobíjení baterie, rozměr panelu je 26 x 17cm, plocha 384cm2 |
| Detekce pohybu: | Ano, PIR čidlo pohybu imunní vůči malým domácím zvířatům |
| Baterie: | Slot na 6ks Li-ion baterie typu 18650, dodáváno vč. baterií o kapacitě 12 000 mAh. |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla) |
| Podpora OS: | Android, iOS |
| Rozměr kamery: | 20x20x12cm vč. držáku |
| Hmotnost: | 500g |
| Sada obsahuje: | IP kamera, 6x nabíjecí baterie 18650 Li-ion 2000mAh, montážní příslušenství a držák kamery, solární panel s držákem, dobíjecí pouzdro na baterie, prodlužovací kabel 5m k solárnímu panelu, kabel USB-C, SW a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 6 MB | 0,4 GB | 8,6 GB | 60 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 10 MB | 0,6 GB | 14 GB | 98 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích