Wi-Fi FullHD 2.0Mpx videochůvička AUTO-TRACK Bezpečnostní Vnitřní IP kamera s SD slotem AUDIO
- Novinka
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Tato bezdrátová videochůvička / Wi-Fi IP kamera ve vnitřním provedení s nočním infračerveným viděním je dobrou volbou pro firemní i domácí použítí, pokud požadujete detailní a ostrý obraz. Nabízí detailní FullHD rozlišení 2.0Mpx (1920x1080px), konektivitu do bezdrátové sítě WLAN (Wi-Fi), nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost. Kamera má funkci AUTO-TRACK a umí se sama otáčet a sledovat pohybující se objekty. Integrován je také slot na standardní MicroSD paměťové karty (max. 128GB), po vložení karty může kamera nahrávat záznam bez potřeby dalších záznamových zařízení. Kamera obsahuje také reproduktor a mikrofon a umožňuje tak obousměrný přenos zvuku - lze ji využít také jako videochůvičku. Díky dvěma servomotorům lze kameru vzdáleně otáčet ve vertikálním i horizontálním směru. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.


Pro bezdrátové připojení přes Wi-Fi je v místě instalace kamery nutný dostatečně silný a stabilní Wi-Fi signál (alespoň 1MB/s). Kvalita pokrytí Wi-Fi je otázkou vysílače (Wi-Fi router).

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | HS-200W |
Provedení: | Vnitřní |
Materiál: | Plast |
Barva: | bílá/černá |
Noční vidění: | Ano, Infračevená LED, dosah až 10m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
| Slot pro SD karty: | Ano, max. 128GB MicroSDHC |
Senzor: | 1/2.8" 2.0Mpx CMOS |
Rozlišení: | FullHD 2.0 Mpx (1920x1080px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Konektivita: | Wi-Fi |
| Wi-Fi: | Ano, Wi-Fi/802.11/b/g/n, 2.4GHz |
| Délka přívodního kabelu: | 0,5m |
| Napájení: | 5V/2A, |
| Spotřeba: | 3-5W |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Otočný objektiv: | Ano, záběr 350° horizontálně, 100° vertikálně |
| Smart AUTO-TRACK | Ano, automatické otáčení kamery sledující pohybující se objekty |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti) |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Rozměr: | 8x8x11 cm |
| Hmotnost: | 250g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 100 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 24 MB | 1,4 GB | 30 GB | 200 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích