Wi-Fi Venkovní OTOČNÁ IP kamera AUTO-TRACK H.265 UltraHD 5Mpx, ONVIF, slot na SD karty AUDIO
- Novinka
- Akce
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Výkonná bezdrátová Wi-Fi IP kamera typu DOME s otočným motorizovaným objektivem ve venkovním provedení s krytím IP66, výkonným nočním viděním (podporuje také barevné noční vidění), je je skvělou volbou pro maximální kvalitu obrazu s možností vzdáleného otáčení objektivu. Kamera má funkci AUTO-TRACK a umí se sama otáčet a sledovat pohybující se objekty. Nabízí vysoké rozlišení ultra vysoké rozlišení 5.0Mpx (2592x1944px), moderní kompresi videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivitu do bezdrátové sítě WLAN pomocí Wi-Fi a do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB) a podporuje autonomní nahrávání ve smyčce, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kameru lze vzdáleně ovládat a otáčet objektivem. Podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.


Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

Pro bezdrátové připojení přes Wi-Fi je v místě instalace kamery nutný dostatečně silný a stabilní Wi-Fi signál (alespoň 1MB/s). Kvalita pokrytí Wi-Fi je otázkou vysílače (Wi-Fi router), případně lze na kameře vyměnit anténu za výkonnější či směrovou.

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OWWB-50PTZ-AT |
Provedení: | Venkovní, krytí IP66 |
| Wi-Fi: | Ano, 802.11b/g |
Materiál: | plast |
Barva: | bílo-černá |
Zvuk | Ano, obousměrný přenos zvuku (kamera má mikrofon i reproduktor) |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
Noční vidění: | Ano, 4x IR JUMBO LED, 4x white JUMBO LED dosah až 30m. Podporuje barevné noční vidění. |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/2.7'' 5.0Mpx SONY CMOS |
Rozlišení: | 5.0Mpx (2592x1944px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Formát komprese videa: | H.265 HEVC/ H.264 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Otočný objektiv: | Ano, záběr 270° horizontálně, 100° vertikálně |
| Úhel záběru: | 90° |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Napájení: | 12V/1A |
| Spotřeba: | 7W |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Smart AUTO-TRACK | Ano, automatické otáčení kamery sledující pohybující se objekty |
| Provozní teplota: | -30°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti) |
| Podpora OS: | Android, iOS a Windows |
| Rozměr: | 15x10cm |
| Hmotnost: | 400g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 6 MB | 0,4 GB | 8,6 GB | 60 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 10 MB | 0,6 GB | 14 GB | 98 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích