Bezpečnostní Venkovní IP kamera QHD (2K) 4.0Mpx RJ-45 ONVIF BÍLÁ
Kompletní specifikace
Nyní nová aktualizovaná verze 2024 s vylepšeným rozlišením QHD (2K)!
Moderní IP kamera s hliníkovým tělem ve venkovním provedení a silným nočním infračerveným viděním je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete detailní a ostrý obraz. Nabízí detailní rozlišení QHD/2K 4.0MPx (2560x1440px), konektivitu do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45, nízkou spotřebu a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Kamera podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.
Inteligentní video-analytické funkce:


Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OCWN-10836A |
Provedení: | Venkovní |
Stupeň krytí: | IP66 |
Materiál: | Hliníkové pouzdro |
Barva: | bílá |
Noční vidění: | Ano, 4x supervýkonná infračevená LED s optikou, dosah až 30m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/3'' 4.0Mpx SONY CMOS |
Rozlišení: | QHD/2K 4.0Mpx (2560x1440px) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP ARM926 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Úhel záběru: | 70° |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet |
| Délka přívodního kabelu: | 0,5m |
| Napájení: | 12V/0,8A, 5.5x2.1mm |
| Spotřeba: | 3-5W |
| Podpora protokolu ONVIF: | Ano |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Formát komprese videa: | H.264 |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Windows, Android OS, Apple iOS |
| Rozměr: | 18x6cm |
| Hmotnost: | 250g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 12 MB | 0,7 GB | 15 GB | 100 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 24 MB | 1,4 GB | 30 GB | 200 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích