Wi-Fi Venkovní OTOČNÁ IP kamera H.265 UltraHD 8.0Mpx, DUÁLNÍ obraz 2v1 , ONVIF, slot na SD karty AUDIO
Kompletní specifikace
Zcela nový model otočné bezdrátové Wi-Fi IP kamery typu DOME se dvěmi objektivy 2v1 ve venkovním provedení. Jeden objektiv je pevný a druhýmotorizovaný, celkové rozlišení je 8.0 Mpx (2x 4.0Mpx). Přenos z obou objektivů můžete sledovat zároveň a mít tak dokonalý přehled o dění ve sledovaném prostoru. Kamera je vybavena výkonným nočním infračerveným viděním a také bílými LED pro barevný noční režim a to u obou objektivů.Je vhodná pro firemní i domácí použití, požadujete-li maximálně detailní a ostrý obraz. Samozřejmostí je moderní komprese videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivita do bezdrátové sítě WLAN pomocí Wi-Fi a do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45. Vyniká nízkou spotřebou a vysokou spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera je vybavena také mikrofonem a reproduktorem pro obousmerný přenos zvuku a má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB) a podporuje autonomní nahrávání ve smyčce, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kameru lze vzdáleně ovládat a otáčet objektivem, včetně ovládání zoomu a nechybí funkce AUTO-TRACK pro sledování pohybujících se objektů. Podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.
.jpg)


Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

Pro bezdrátové připojení přes Wi-Fi je v místě instalace kamery nutný dostatečně silný a stabilní Wi-Fi signál (alespoň 1MB/s). Kvalita pokrytí Wi-Fi je otázkou vysílače (Wi-Fi router), případně lze na kameře vyměnit anténu za výkonnější či směrovou.

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OWW-80PTZ/D-S |
Provedení: | Venkovní, krytí IP65 |
| Wi-Fi: | Ano, 802.11b/g |
Materiál: | plast |
Barva: | bílo-černá |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
Noční vidění: | Ano, 8x JUMBO IR LED + 8x JUMBO WHITE LED pro barevné noční vidění, dosah až 30m |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
| Objektiv 1: | pevný 3.6mm, úhel záběru 90°, senzor: 1/2.7" 4.0Mpx CMOS SONY (2560x1440px) |
| Objektiv 2: | otočný 3.6mm, úhel záběru 90°, senzor: 1/2.7" 4.0Mpx CMOS SONY (2560x1440px) |
Celkové rozlišení: | 8.0 Mpx (2x 4.0 Mpx) |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Formát komprese videa: | H.265 HEVC/ H.264 |
| Otočný objektiv: | Ano, 270° horizontálně, 90° vertikálně |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g, 2,4GHz |
| Napájení: | 12V/2A |
| Spotřeba: | 8W |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Provozní teplota: | -20°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Android, iOS a Windows |
| Rozměr: | 16x10cm |
| Hmotnost: | 400g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 6 MB | 0,4 GB | 8,6 GB | 60 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 10 MB | 0,6 GB | 14 GB | 98 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích