4K UltraHD 8MPx Wi-Fi Venkovní OTOČNÁ IP kamera AUTO-TRACK H.265, ONVIF, slot na SD karty, AUDIO ČERNA
- Akce
- TOP produkt
- Doprava ZDARMA
Kompletní specifikace
Výkonná bezdrátová Wi-Fi IP kamera typu DOME s otočným motorizovaným objektivem ve venkovním provedení s krytím IP66 a s výkonným nočním viděním (podporuje také barevné noční vidění). Je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete maximálně detailní a ostrý obraz. Snímač zachytí 4x více detailů (ve srovnání s rozlišením FullHD 1080P) díky rozlišení 4K UltraHD celých 8.3Mpx (3840x2160px). Moderní komprese videa úsporným kodekem H.265/HEVC, konektivita do bezdrátové sítě WLAN pomocí Wi-Fi a do sítě LAN pomocí konektoru RJ-45, nízká spotřeba a vysoká spolehlivost i za nepříznivých podmínek. Tato kamera je vybavena také mikrofonem a reproduktorem pro obousmerný přenos zvuku a má integrovaný slot na standardní paměťové karty MicroSD (max 128GB) pro autonomní nahrávání ve smyčce, bez nutnosti dalších záznamových zařízení. Kameru lze vzdáleně ovládat a otáčet objektivem a nechybí funkce AUTO-TRACK pro sledování pohybujících se objektů. Podporuje protokol ONVIF pro snadné připojení k záznamovému zařízení. Spolupracuje s aplikací pro chytré telefony a tablety s Android OS a iOS pro vzdálené sledování.


Rozlišení 4K UltraHD zachytí 4x více detailů ve srovnání s FullHD a 9x více detailů ve srovnání s HD 720P:

Více o novém kódování videa H.265 můžete zjistit zde:
https://www.slkamery.cz/Jaky-je-rozdil-mezi-kompresi-videa-H-265-a-H-264-b3359.htm

Pro bezdrátové připojení přes Wi-Fi je v místě instalace kamery nutný dostatečně silný a stabilní Wi-Fi signál (alespoň 1MB/s). Kvalita pokrytí Wi-Fi je otázkou vysílače (Wi-Fi router), případně lze na kameře vyměnit anténu za výkonnější či směrovou.

Technická specifikace:
Výrobce: | Bright-Eye |
Model: | OWWB-80PTZ-ATB |
Provedení: | Venkovní, krytí IP66 |
| Wi-Fi: | Ano, 802.11b/g |
Materiál: | plast |
Barva: | černá |
Zvuk | Ano, obousměrný přenos zvuku (kamera má mikrofon i reproduktor) |
| Slot na Micro SD: | Ano, max. 128GB (nahrávání a přehrávání) |
Noční vidění: | Ano, 4x IR JUMBO LED, 4x white JUMBO LED dosah až 30m. Podporuje barevné noční vidění. |
Světelný senzor: | Ano |
IR-CUT filtr: | Ano |
Senzor: | 1/2.7'' 8.3Mpx SONY CMOS |
Rozlišení: | 4K / 8.3Mpx (3840x2160px) / 2160P |
Chipset: | Dual-core 32bit DSP |
| Formát komprese videa: | H.265 HEVC/ H.264 |
| Ohnisková vzdálenost: | 3.6mm |
| Otočný objektiv: | Ano, záběr 270° horizontálně, 100° vertikálně |
| Úhel záběru: | 90° |
| Konektivita: | RJ-45 10/100M Ethernet, Wi-Fi 802.11b/g/n |
| Napájení: | 12V/1A |
| Spotřeba: | 7W |
| Detekce pohybu: | Ano |
| Smart AUTO-TRACK | Ano, automatické otáčení kamery sledující pohybující se objekty |
| Provozní teplota: | -30°C až +65°C |
| Podpora protokolů: | RTSP/FTP/PPPOE/DHCP/DDNS/NTP/UPnP |
| Další funkce: | AE (auto expozice), AWB (auto vyvážení bílé), ACG (auto vyrovnávání citlivosti), WDR (kompenzace protisvětla), DNR (redukce digitálního šumu) |
| Podpora OS: | Android, iOS a Windows |
| Rozměr: | 15x10cm |
| Hmotnost: | 400g |
| Obsah balení: | IP kamera, napájecí adaptér, montážní příslušenství a český návod. |
Kolik je potřeba diskového prostoru pro záznam?
| Doba záznamu: | 1 minuta | 1 hodina | 1 den | 1 týden |
| Rozlišení 720P (25FPS): | 6 MB | 0,4 GB | 8,6 GB | 60 GB |
| Rozlišení 1080P (25FPS): | 10 MB | 0,6 GB | 14 GB | 98 GB |
Velikost dat je orientační, záleží na světelných podmínkách. Pro 4 IP kamery s rozlišením 1080P a dobu záznamu 1 týden, doporučujeme použít do záznamového zařízení disk o velikosti 1TB.
Zde si můžete prohlédnout DEMO záznam a snímky pořízení našimi IP kamerami:

Zboží zařazeno v kategoriích